کتاب درآمدی بر ادبیات عرب

اولین اثری که به رشته تحریر درآوردم و خوشبختانه در مسیر پر دنگ و فنگی که طی کردم گمش نکردم مربوط به ادبیات عرب است. تا مدتها فکر میکردم گم شده اما سال 96 دیدمش و مطمئن شدم که الحمد لله این یکی گم نشده، کتاب (درآمدی بر ادبیات عرب). علت این تحریر هم این بود که به عقیده‌ی من همه‌ی آدمها به یادگیری ادبیات عرب نیازمندند و از اون گذشته من خیلی این رشته رو دوست دارم! من این کتابو خیلی ساده نوشتم، یه جوری که هر کس بخونه بفهمه و به یادگیری ادبیات عرب علـاقه مند بشه و به پاس بهره‌هـای فراوانی که از محضر استاد بزرگ ادبیات عرب جناب حجت الـاسلـام محمد علی مدرس افغانی برده بودم اونو به روح این بزرگوار تقدیم کردم اما بعدها نظرم عوض شد یعنی به کار کاملتر و جامعتری رو آوردم و به همین دلیل دنبال چاپ و نشرش نرفتم! انشاالله که خداوند به این بنده‌ی حقیر توفیق انجام آن کار کاملتر را مرحمت بفرماید

به هر حال هر چند که کتاب (درآمدی بر ادبیات عرب) را صفحه آرایی کرده بودم و حتی شابک هم برایش گرفتم اما از چاپ و نشر آن منصرف شدم! و البته از این قبیل کتاب باز هم در دست و بالم یافت میشود که ان شاء الله در فرصتهایی که برایم ایجاد گردد آنها را به مقتضای زمان و با ویرایش بهتری تکمیل خواهم کرد!

آثار مکتوب و منتشر شده بهروز شهرکی

آثار مکتوب و منتشر شده بهروز شهرکی عرب ,ادبیات ,کتاب ,درآمدی ,هم ,کاملتر ,ادبیات عرب ,درآمدی بر ,بر ادبیات ,کتاب درآمدی ,و بهمنبع

کتاب سلسله جلیل

کتاب قرآن فراز

کتاب جرثقیلران

کتاب برای فرزندم صالح

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

زرین وب خودآموز زبان انگلیسی آسان لغت تک ترفند Attack on Titan تعمیرات وسایل برقی هر چی بخوای هست آسفالت كاری جانا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. دیجیتال مارکتینگ دانلود برای شما